Pyykkietikka- Vihreä Omena 500ml

Pyykkietikka- Vihreä Omena 500ml
Pyykkietikka- Vihreä Omena 500ml

Hilma-Marian pyykkietikka on kotimainen ja ekologinen tuote. Annostele pyykkietikkaa huuhteluainelokeroon 2-4rkl. Ravista enen käyttöä.

13,00 €
Sisältää alv. 25.5 %
Saatavuus 1 kpl
Tuotenumero 6429810066046

Ompulta tuoksuva kotimainen pyykkietikka pyykin huuhteluun ja kodin pintojen siivouksiin. Vihreä omena on tuoksultaan raikas, kevyen mieto omenan tuoksuinen. Pyykkietikoidemme suosituimpia tuoksuja. Käytä pesukoneen huuhteluainelokeroon 2-4rkl, et tarvitse muita huuhteluaineita. Jos haluat voimakkaamman tuoksun, annostele silloin enemmän.

Käytä myös siivouksiin. Laita spraypulloon puoli desiä pyykkietikkaa ja noin 5desiä vettä, ravista, suihkuta ja pyyhi. Wc:n pinnat, kylpyhuone, ikkunat. Harrastusvaatteisiin raikastusta tuomaan.

Vinkki... Raikasta jääkiekkohanskat suihkuttamalla pyykkietikkaa hanskoihin, anna kuivua. Pesukoneesi puhdistuu kun käytät pyykkietikkaa, vaatteiden värit pysyvät paremmin, nukkaantuminen vähenee.

Ainesosat:Väkiviinaetikka etikkahappopitoisuus ≤10%,fragrance. Allergeenit: Limonene

 Pakattu 500ml PET-kierrätettävään muovipulloon.

Valmistaja Ilona Deco, Palus


Arvostelut 0 arvostelua